Vítejte

Vítáme Vás na novém webu Veselý kocour, který vznikl 1. 4. 2015 z iniciativy několika kočkomilek a kočkomilů. Web se ještě stále vyvíjí, takže funkce a možnosti, které Vám nabídne, se budou průběžně zlepšovat. Web je nekomerční, financovaný jen z našich vlastních kapes formou dobrovolné sbírky, a ani do budoucna nechceme, aby tady na každého vyskakovala agresivní reklama.

Ještě v úvodu, než Vám představím web, bych Vám chtěla představit našeho maskota, kocoura Hepíka, kterého máme v hlavičce stránky, ale taky třeba na plackách. Vytvořila ho Monika Černá a tímto bych jí za něj a za celý vzhled webu poděkovat. Dál musím poděkovat šéfredaktorce Radavě, protože díky ní se to tu rychle zaplnilo milými kočičími příběhy. A taky musím poděkovat našim webmasterům/adminům, veselým kocourům Luboši Kunovi a Petru Pasterovi, kteří oba plnili zázraky na počkání a nemožnosti do tří HODIN. Ono rozjet za týden z nuly web, není jen tak.

Snahou nás všech bylo, umožnit sdílení vlastních zážitků ze soužití s majitelkami a vládkyněmi našich domácností, kočkami. Uvítáme každého, kdo by sem chtěl vkládat své kočkobrázky a podělit se s ostatními i o zajímavé kočičí příběhy. Stačí se vlevo nahoře zaregistrovat a můžete začít přidávat fotky. Jestli chcete vložit i nějaký kočičí příběh, můžete přes volbu Akce/Vytvořit příspěvek (na horní černé liště vlevo), anebo mi ho klidně pošlete mailem na redakce(zavináč)veselykocour.cz

Další možností, jak se podělit s ostatními o své zkušenosti s chovem kočiček, je naše fórum. Abyste tam mohli vkládat své příspěvky, musíte se na fórum také zaregistrovat, nejlépe pod stejným jménem, jako tady na Veselém kocourovi. Oba weby si Vás umí zapamatovat, pokud tuto volbu při registraci, nebo při přihlášení zaškrtnete.

Jestli máte nějaké otázky, anebo si chcete jen tak pokecat s partou kočkomilek a kočkomilů, stavte se (nejlépe večer) na kočkochatu, kde Vás rádi uvidíme. Anebo můžete své dotazy napsat na admin(zavináč)veselykocour.cz

Jak na to?

Jako první a nejdůležitější jsem pro Vás udělala obrázkový návod na vkládání fotek a následnou úpravu kočičího alba v Kočičácích i na úpravu fotek. Snad Vám bude něco platný.
Důležité je, že pokud editujeme album (a fotky) v Administraci alb, všechno se automaticky ukládá. To poznáme podle modrého nápisu v záhlaví – Automatické ukládání, a podle stavu u zeleného nápisu Předělat:, který je dole pod albem i pod fotkami. Pokud upravujeme fotku kliknutím na Upravit v prohlížeči fotek, musíme ale naopak vložené úpravy Uložit kliknutím Uložit a obnovit – červené tlačítko v pravém horním roku editačního okna.

Do kočičí galerie se dostaneme kliknutím na Fotoalba, (vlevo nahoře, na černé liště).

A tady už je ten slíbený návod od A až do Z:

10 komentářů u „Vítejte“

   1. Jenže adresu, kterou jste zablokovaly , aby nesměla do chatu, nebyla F. ale moje.To asi, abyste nemuseli moc mazat a říkat, nějak se nám to tu seká, proto mažeme( k popukání).
    To, že útočíte na osobnost člověka značí to, že si neumíte obhájit to, o čem píši.(Ukradli a vrátili. Naštěstí)
    Však já doufám, že vyplavou další a další věci na povrch, o kterých podle mě všichni nevědí a že přátelství bude silnější a překoná i tohle. Nebo vám opravdu všichni věří návštěvnost???
    A jajaj, už se těším, až zase něco budu číst něco o konkurenci… A uvidím 100 lidi online…o))

    ..Kočka zlodějka.Ta, která ukradla web pro slušné ..
    PetroS…těším se na vaši odpověď a prosím, bez kdysi….o))

 1. Dobrý den přeje Betynka MacDonaldová a její dvounohá, jsme moc rády, že jsme vás tady našly – když nám kolegyně Jelizavjeta napsala – a už jsme se přihlásily. Dvounohá není nějak extra vynikající IT, takže jí bude chvíli trvat, než se tu zorientuje, jak co funguje, tak vás zatím moc zdravíme !

Napsat komentář

web pro všechny kočkomily