Mejdlo

Jak už všichni víte, naše mladá udělala maturu a tak se rozhodlo, že se to oslaví a bude mejdlo, čili mejdan.
Mladá s přítelem měla dorazit večer a tak se dvounohá pustila do vaření, páč ji mladá poprosila jestli by neudělala šunkofleky na náš způsob a Kubovi to samé, ale bez uzenýho, páč je vegetarián.. Dvounohá tedy dala do jednoho hrnce vařit uzená žebra, do druhého brambory, roztřískala do hrnku asi čtrnáct vajíček a šla zatím čučet na fb, než se to uvaří. Po uvaření a zchladnutí, ty uzená žebra začala obírat. Pomáhal jsem jak se dalo a obíral jsem je rovnou do žaludku. Tady se musím pozastavit nad podlostí dvounohé, páč když jsem obíral už asi třetí žebro, tak podle otevřela skříň v předsíni. Té nedokážu odolat, tak hned po otevření jsem tam vlít a zašil se za pánečkovi košile. Dvounohá moc dobře ví, že z té skříně nevylezu dřív jak za hodinu, možná za dvě. a tak si v klidu doobrala ty žebra a oloupala brambory. další postup vám neřeknu, páč jsem meditoval ve skříni a navazoval spojeí s Velkou kočkou. Když jsem se asi za dvě hodiny probral z meditace, tak už měla dvounohá hotovo a zas čučela do ntb.

Odpoledne jsme si dali šlofíka a čekali na příjezd mladých.
Když v půl sedmé dorazili, hned jsem skočil mladé do náruče a dal jí čumákovku a hlavičku, páč si to zasloužila.
Sotva jsme se všichni přivítali, tak se mladí hned vrhli na jídlo, jakoby týden nejedli. Ale jelikož je fikaná, tak hned z obou hrnců odebrala část do krabiček, aby měli s Kubou druhý den co jíst, páč ráno měli jít na pochod a potom do kina a na vaření by nezbyl čas..

Později večer vytáhla dvounohá z lednice chlebíčky a já je pečlivě zkontroloval, hlavně ty šunkové, po mé kontrole sice na nějakých chlebíčkách ta šunka chyběla, ale to určo byla chyba dvounohé, asi jí tam zapomněla dát. Když jsme se všichni dobře pobavili, tak jsem nahodil hřbet, zježil se a hlasitou árií jsem mladou vyzval k honičce. Neváhala ani vteřinu a začali jme se honit a prát, což je naše nejoblíbenější hra. Já sice pokaždý vyhraju, ale to je tím, že mladá neumí běhat po zdi, jako já, no užili jsme si to parádně a pozdě večer, tak kolem půlnoci jsme znaveni zapluli do pelechu a spali jak zabití a to všichni včetně mě.

Oslava se opravdu vydařila a když mladí ráno odcházeli na ten pochod, tak říkali, že se už teď těší, až přijedou příště. Také se moc těším.
Zatím se loučím a já se zas brzy ozvu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Uložit

Uložit

3 komentáře u „Mejdlo“

Napsat komentář