Mladá

Tak k nám v týdnu zas na chvíli přijela mladá dvounohá. My jsme spolu dospívali, páč jí bylo šestnáct let, když mě dvounohá přinesla z jarmarku domů. Hned od začátku jsem jí bral jako ségru, kterou můžu lovit a prát se s ní a taky se i mazlit. Teď už je dospělá a bydlí s přítelem jinde a u nás se ukáže už jen někdy. Prostě vylétla z hnízda.
Co jsem ale nikdy nemusel, když mě ulovila ona a vlepila mi pusu, to odjakživa mohla jen dvounohá a páneček, ale ti mě nemusí kvůli tomu lovit, těm pusu vrazím sám.

Takže, když v úterý dorazila, nastal z její strany klasickej podraz a pusu mi drze vrazila a já se rozhodl, že jí to spočítám i s úroky. Rafnul jsem jí, s vytaženými drápy jsem se jí prohnal po zádech, vyskočil na rantl dveří a velmi nadšen jsem poslouchal jak ječí. Když jí došel dech a s vražedným pohledem se blížila ke dveřím, seskočil jsem a prohnal se bytem jako tornádo. Co nebylo přibité, letělo se mnou. Zahučel jsem pod postel a čekal až poběží kolem. Když se tak stalo,vylítnul jsem ven a vyrazil proti ní. Kožuch zježenej a zadkem napřed jsem k ní doskákal a s koncertem jsem ji vyzval k boji. Nadšeni jsme byli oba a vrhli se do toho po hlavě. Samo, že jsem vyhrál na celé čáře. Nakonec jsem jí olíznul čelo a tu vraženou pusu jsem považoval za vyřízenou.

Né tak ona. Když jsem si v klidu večer podřimoval, tak toho zákeřně využila, potichu ke mně došla a pusu mi vrazila zas. Brrr, jen sem se oklepal jak sem se lekl a potom se musel půl hodiny drhnout. Tak to ti nedaruju!!! Při mytí jsem vymýšlel plán, jak jí to v noci vrátím. Vplížil jsem se k ní do pokoje a trpělivě čekal zašitej za gaučem, až tvrdě usne. V jednu v noci jsem šel obhlídnout situaci a po zjištění že fakt už spí jsem vyskočil na skříň a s rozběhem jsem jí skočil na břicho a kousnul do nosu. Ti dám mi krást pusy, která si schovávám jen pro vyvolené. Sám se sebou velmi spokojený jsem se šel zavrtat k pánečkovi pod peřinu a poslouchal to její nadávání do satanů a ďáblů a velmi si to užíval, páč moc dobře vím, že to nemyslí vážně a až příště přijede zas, tak dáme repete. Tak se zatím mějte jak chcete a já se zas někdy ozvu. Váš Bejby

Uložit

6 komentářů u „Mladá“

Napsat komentář