HLÍDÁNÍ

Tedy uhlídat dvounohou je neuvěřitelná šichta, prý musí chodit k doktorovi na kontrolu moči, ale já mám vždycky když odejde, hrůzu, že se mi nevrátí a tak celou dobu stepuju u dveří, jestli se už vrací
Tu velkou tašku, co jsem ji pro jistotu zalehl, tak tu jsem v noci, když spala, zatáhl pod postel, páč tam se dvounohá nevejde.
Zatím odchází jen s batohem a když se vrátí, má v něm pro mě vždycky nějakou mňamku v podobě krávy nebo prasete. V bytovce se už ptali, jestli nechováme tygra, páč celou dobu, co je venku, řvu tak, že není těžké si mě s tygrem splést.

Když klapnou dveře od bytovky, tak vytočím decibely na největší obrátky, až se všechny dveře v bytovce třesou, jako by měli zimnici. Když se dvounohá doplazí nahoru a otevře dveře, tak jí skočím za krk a velmi důrazně jí vysvětluji, že takhle by to fakt nešlo a hned jak sundá batoh, tak ji zaženu do postele. O obsah batohu se postará páneček a já hlídám, aby mi zas nefoukla. Mám to holt těžké. Právě se vrátila, tak už musím končit a jít ji zalehnout, aby ji zas nenapadla nějaká blbost.
Tak zatím papa a zas se někdy ozvu. Váš Bejby.

Uložit

Uložit

5 komentářů u „HLÍDÁNÍ“

Napsat komentář