Prý se tomu říká láska

Tenhle víkend byl páneček doma a to mám moc rád. Jsem šťastný, když jsou ti dva moji dvounožci spolu  a já se můžu mazlit s oběma.

Když se v pátek začalo stmívat a páneček tu stále byl, tak jsem pochopil, že tento víkend tu s námi zůstane a nikam nepojede. Kočky, to byste koukaly jak jsem se samou radostí až tetelil. Když si večer lehl v obýváku na gauč, tak jsem hned obsadil jeho hrudník a tulil se jako život. Dvounohá byla poblíž nás u ntb a s úsměvem na nás hleděla. Ona vůbec má moc ráda tyhle chvíle, když se s pánečkem tulíme. Ale nemyslete si, že dvounohou zanedbávám. Poctivě svou lásku mezi ně dělím a oba mi jí dávají též plnými hrstmi. Když občas chytnu řádící náladu a něco rozbiji, tak sice dvounohá huláká, ale já vím, že si jen cvičí plíce, aby jí nezakrněly.

Dej mi čumákovku

V sobotu vstávala dvounohá opravdu brzo, protože už se vleže začala dusit. Přešla do obýváku, sedla si k ntb a pustila si mluvenou povídku. Hned jsem se k ní nasáčkoval a vrněl jí do ucha. to byste nevěřili, jak rychle se ji zklidnil dech. Jo, Velká kočka věděla kam mě umístit. Když kolem deváté hodiny otevřel oči páneček, tak jsem ho hned šel pomazlit, aby věděl, jak moc jsem rád, že je tu s námi, Dvounohá se k nám přidala a všichni tři jsme k sobě tulili a čerpali sílu jeden od druhého. Mnozí říkají, že kočka je falešná a že se o člověka zajímá jen kvůli jídlu, jinak ho prý má na háku. Takoví lidé nikdy nepoznali, co to znamená, když kočka věnuje své srdce svým lidem a ti lidé na oplátku věnují to své kočičce. U nás to tak je a proto se máme navzájem tolik rádi. Sobota uběhla velmi rychle a nastala neděle. Dvounohá dokázala spát až do pěti hodin, což byl malý zázrak. Když se probudila, tak jsem jí hned dal čumákovku ke svátku matek, páč i když ji nazývám dvounohou, ve svém srdci vím, že je maminkou nejen Rendy a Lucky ale i mojí.

Vidíš, sem jsem chtěl

Páneček vstával později, protože ho bolela moc kyčel, Když šel do koupelny, tak jsem chtěl vyskočit na rantl dveří z jeho zad. Sice jsem mu to říkal, ale nerozuměl mi. Tak se zeptal dvounohé, co prý jsem chtěl. Dvounohá přišla, vyslechla si mou žádost a pánečkovi předvedla o co jsem žádal. Postavila se tak metr od dveří, trochu se ohnula a v tom okamžiku jsem na ni vyskočil, odrazil jsem se od jejích zad a skočil na ten rantl. Já to sice umím i z podlahy, ale takhle je to lepší. Páneček jen koukal a nechápal. Měli jsme z toho s dvounohou legraci. Potom se páneček  s dvounohou přesunuli do kuchyně a chystali oběd. Bylo pečené maso a brambory, tak si rozdělili práci. Dvounohá dala péct maso a samo, že mi nejdřív z něho ukrojila pořádnej kus. Páneček oloupal brambory a dal je vařit. Já na vše dohlížel, aby to nepokazili.

Spinkám s dvounohou

Když bylo vše hotovo, tak páneček dvounohou usadil a než jí nandal jídlo, tak jí popřál ke svátku matek a dal jí takovou čumákovku, že mi normálně spadla čelist. Mám se ještě co učit. Pomalu se přehouplo poledne a tak jsme se všichni jali ctít polední klid a zapluli jsme do peří, Já se usalašil mezi ně a začali jsme se věnovat spánkové meditaci. Když oba usnuli, tak jsem se zlehka přesunul k dvounohé a do ucha ji potichoučku mňoukal tohle povídání, aby ho po probuzení mohla přepsat na Veselého kocoura.  Tím se s Vámi pro dnešek loučím a někdy se zas ozvu. Váš Bejby.

Tomu se říká čistá láska

Uložit

5 komentářů u „Prý se tomu říká láska“

Napsat komentář