Můj život s kocourem 85. díl – Akce!

Kontroluju tady faktury

Mám moc rád, když se něco děje. Kdyby se náhodou nic nedělo, tak se budu dít já! Přiložím svou packu k dílu a hned je zábava. Akce a vzrušení, to je můj svět. Tam, kde jsem já, se nikdo nenudí a všichni musí být ve střehu. Shazuji, bortím, rozšlapávám, cupuji, škrábu, trhám, ničím!

A taky pomáhám. Moc rád jsem přiložil svoje všechny čtyři packy k dílu, když o víkendu bortila, trhala a ničila dvounohá. Dovezli jí totiž nové šuplíky a nový psací stůl, takže musela odpojit všech asi sto padesát kabelů od počítače a ten starý stůl rozmontovat a vystěhovat. No a já jsem pomáhal o sto šest. Ne, o sto sedm!

Byl jsem první a poslední v každém otevřeném šuplíku. Každý papír jsem musel osobně prozkoumat a přečíst. Každou tužku a každou malou hračičku jsem musel prohnat po bytě a vyzkoušet, jestli bych si ji neměl přivlastnit. Myš od počítače i tu od notebooku jsem alespoň desetkrát shodil na podlahu a ulovil, dvounohá mě za to ale ani jednou nepochválila. Spíš bych řekl, že se tvářila dost nakvašeně. Pokaždé zkontrolovala, jestli je ta myš celá a jestli ještě svítí a pak mi vynadala, že tihle hlodavci se neloví. Nojo, jenže kdo to má poznat, že jo?

Stejně, jako rozruch u stěhování stolu, mám rád, když se donese nákup. To je taky správný okamžik, abych vyvinul maximální úsilí a maximální rychlost a byl ve všech taškách a košících první. Takových zajímavých a šustivých věcí! A voňavých! Vůbec nechápu, proč mě dvounohá tahá z těch tašek ven! Asi si s ní budu muset vážně promluvit.  Nějak si v poslední době moc troufá. Nejspíš zapomněla, že je jen personál.

Díky novému psacímu stolu mám ale úžasný nový pelíšek na tiskárně, takže jí ty prohřešky nejspíš odpustím. A krmí mě taky dobře. Tuhle si dělala krůtí s brokolicí a sýrem a než to okořenila, dostal jsem pořádný flák opečeného masa já.

 Tak já jí to teda odpustím, co myslíte?

Váš Tomík   

5 komentářů u „Můj život s kocourem 85. díl – Akce!“

Napsat komentář