Můj život s kocourem 82. díl – Natvrdlá kočka

Je to kočka? Není to kočka?

Haló, je tu někdo? Nevíte náhodou, jestli existuje nějaké lepidlo, kterým bych přilepil naši dvounohou? Chtěl bych, aby aspoň jeden týden seděla doma. Když je doma, je tu rozhodně lepší zábava. Dvounohá se mnou totiž moc ráda blbne. Zlobí mě a já jí pak můžu fackovat a kousat. Ona mě pak honí a já na ni číhám. A když ji pak ulovím, zase ji rafnu. Do nohy.

Nohy dvounožců mám vůbec moc rád. Je to ideální kořist. Schovám se vždycky pod stolem nebo pod postelí, anebo v kočičím tunelu a když se nějaké nohy přiblíží, bleskurychle startuju. Rychlejc, než Hujer meteleskublesku. Zakousnutý kotník nebo lýtko je pak dílem sekundy. Pravda ale je, že na nohách dvounohých si moc nepochutnám. To ta kachnička, co dovezla dvounohá z Mikulova, byla lepší.

Když tak o tom přemýšlím, tak ono to přilepení naší dvounohé by asi nebyl nejlepší nápad. To by nevozila ty prima dárky, které pořád dostávám. Jednou doveze bílou Ikea krysu Vasilisu, jednou zase něco dobrého na zub. Když byla minulý týden pryč i s dvounožcem, tak dovezla dvě krásně propečená kachní stehýnka. Jedno snědl dvounožec, s knedlíky a se zelím a to druhé jsem dostal celé já. A druhý den jsem dostal ještě obrané masíčko a chrupavky, smíchané s kapsičkou. Jojo, měl jsem to zase vylízaný. Teda mističku jsem měl vylízanou. Dokonale, dočista do čista.

A teď naposledy dovezla dvounohá zase bezva dárek. Dovezla mi velikou kamarádku kočku. Je sice pravda trochu natvrdlá, ne-li přímo tvrdá a vypadá taky trošku divně, ale jinak je fajn. Mám ji místo boxovacího pytle, protože se nebrání a neutíká. A taky nikam nepadá, tak, jako jiné věci, se kterými boxuju. To dvounohá ale nevidí ráda, protože ty věci, co má na poličkách, jsou jen na jedno použití. Většinou boxérské zápasy se mnou nepřežijí. Jedinou vyjímkou jsou PET láhve, které jsou super na trénování řecko-římského zápasu, a potom ta kočka.

Ale nebojte se, já už přijdu na to, jak ji uzemnit. Aby zas bylo o čem psát.

Váš Tomík

5 komentářů u „Můj život s kocourem 82. díl – Natvrdlá kočka“

Napsat komentář