Vánoční sen

Každý z nás má nějaké sny a pokud skutečnost ještě ten sen předčí, jde o zážitek k nezaplacení.

Vzhledem k tomu, že jsem zas byla přes měsíc nemocná a ještě stále mi nepřišla nemocenská, jsem se letošních Vánoc obávala a začaly se mi vracet zlé sny. Bejby to vycítil a začal spávat se mnou a dost často se mu povedlo mě vzbudit dřív, než jsem spadla z postele. Přes den se ode mne nehnul a svým vrněním mě uklidňoval. Já měla vždycky jeden tajný sen a to, aby se u nás sešla celá moje rodina a všichni si užili ten Vánoční den ne proto, že se to očekává, ale proto, že to opravdu sami chtějí.

Poprvé se mi to splnilo loni, ale letos to byla jízda snů. Díky obrovské podpoře Vás všech z VK  jsem vyřešila dárečky. PetraS mi poslala pro vnoučátka a holky moc krásných věcí a tak chlapům v rodině jsem také mohla něco koupit z peněz, které jsem si celý rok po pár korunách ukládala, abych měla na kalendáře VK.  Já je přitom od Vás dostala jako vánoční dárek. Moc Vám všem děkuji. S Bejbym jsme si užili spoustu legrace při balení těch dárků a s dojetím jsem při každém vzpomínala jak na Vás tak i na ty, pro koho ten který dárek byl určený.

Když nastal ten den D, tak jsem vstávala opravdu brzo, abych stihla vše uvařit a připravit a protože mi dcery na jídlo přispěly nemalou částkou, mohla jsem udělat pro každého to, co má opravdu rád. A i když to byla honička ( ono jenom oloupat asi milion žampionů dá fušku, natož je všechny obalit a usmažit ) dělala jsem to vše s láskou a radostí. Bejby už den předem zdatně pomáhal od množství kapra a kradl ho ve velkém, ale až když byl naporcovaný. Živých ve vaně se bál. V den D mě Bejby docela překvapil, že ho nestrávil zalezlý v pod gaučem, ale byl v ložnici v peřiňáku a na skříni a když jsem zvedla Elišku, aby ho viděla, tak se nechal i pohladit. Pak přišel na to, že děti za ním samy nevylezou a tak je ze skříně pozoroval, jak dole lítají.

Když bylo vše hotovo, usedli jsme k vánoční večeři a mně dělalo opravdu velikou radost, když jsem viděla, jak všem chutná. No a pak nastalo rozdávání dárků. Bylo nádherné sledovat, jakou jim udělaly radost a že byla opravdová, to poznáte na očích, když se v nich rozzáří hvězdičky.

Já jsem dostala tolik dárků, že jsem to ani ten den neuměla v hlavě zpracovat. Mám nový mobil, foťák, knížky…, nedá se vše vypsat, to bych psala do Nového roku. Nikdy jsem tolik dárků nedostala, ale jeden byl největší, ten který nebyl vidět, ale obklopoval nás ze všech stran. Tím dárkem byl splněný sen a vědomí, jaké obrovské štěstí mám, že mám takové přátele jako jste vy všichni na VK a jakou mám zlatou rodinu. Z celého srdce Vám všem moc děkuji.

Dvounohá moc všem děkuje
Dvounohá moc všem děkuje

Uložit

Uložit

4 komentáře u „Vánoční sen“

Napsat komentář