Vánoce po roce zas na krku

Tak i u nás vypuklo vánoční šílenství a dvounohá pomalu ztrácí rozum z toho, že vánoce jsou už za necelý týden. Dneska se byla podívat na zbraslavský vánoční jarmark, který je jí moc líbil, ale před ohňostrojem utekla domu. Nemůže se na něj koukat,  Mně se líbil, tak jsem se dival a po skončení jsem informoval dvounohou, že už z té postele může vylézt.

Zítra prý budeme balit dárky, aby s tím to miminko ježíšek neměl tolik práce. Šli jsme brzy spát, aby jsme měli sílu na to balení. Jenže tentokrát se o spaní nedalo mluvit. Jakoby se vrátila o rok a půl zpátky. mlátila sebou, že jsem nemohl spát. Potom začala křičet a spadla z postele, To jí vzbudilo a já jí hned šel vrnět do ucha. Mazlili jsme se asi půl hodiny a pak dvounohá zkusila znovu usnout. Lehl jsem si vedle ní a pořád vrněl, až usnula a to už spala klidně až do šesti hodin.

Když už vstala, dala mi snídani, kterou jsem zhltl okamžitě a vyprosil jsem  druhou porci. Potom šla cvičit a to sem šel radši koukat z okna na ptáky, protože vorvaně na zemi fakt vidět nemusím. Když v obýváku dohekala, tak se zvedla a šla do ložnice pro dva balíky, co měla na skříni a vánoční papír. Dotáhla je do obýváku, potom tam dotáhla lepenku a nůžky a já konečně pochopil, že se budou balit dárky. Je doufám všem jasné, že sem šel pomáhat, páč beze mě by to dvounohá prostě nezvládla. Některé dárky zabalila fakt hrozně, tak po mé kontrole, když jsem se po nich prošel a ony se tak nějak roztrhaly, musela  je dvounohá s velkým nadšením  balit znova.

No užili jsme si legrace až až. Já tedy určitě, obzvlášť když balila jednu hračku pro Lukáška, takovou zelenou potvoru. Já si ji důkladně prohlédl, i packou ohmatal a ta potvora najednou začala mluvit. Já se tak lekl, že jsem pomalu visel drápkama na stropě a dvounohá, místo  aby  mě šla zachraňovat, tak se tam smíchy mohla umlátit. To jí hned tak nezapomenu a příští vánoce jí to spočítám i s úroky.

Tak zatím páčko a já se zas někdy ozvu.

Tenhle potvorák promluvil a už sem visel na stropě
Tenhle potvorák promluvil a už sem visel na stropě

Uložit

Uložit

4 komentáře u „Vánoce po roce zas na krku“

Napsat komentář