Jarní kočkosraz

Připomínáme, už se to blíží…

Ahoj všichni kočkomilovníci!

Ráda bych vás pozvala na skoro již tradiční jarní sraz. Bude se konat v sobotu 21.5.2016. Místem srazu je opět penzion Nový rybník nedaleko Dobříše a srážet se můžete od 15. hodiny.

http://www.novyrybnik.com/

V penzionu je možné přespat, ale to si, prosím, zajistěte každý sám. Čím dříve, tím lépe.

Co se týká dopravy, nejlépe je dojet autem. Popis cesty:

Pojedete po rychlostní komunikaci R4, jinak také Strakonické. Pokud jedete od Prahy, odbočíte na 32. kilometru (sjezd 32) na Dobříš. Hned zatočíte doprava a podjedete dálnici. Za dálnicí zahnete opět doprava směr Obořiště a pojedete pořád podél dálnice.

Pokud někdo pojede v opačném směru, tedy na Prahu, odbočí také na sjezdu 32 a hned zahne doprava a pojede podél dálnice až do Obořiště.

V Obořišti zabočíte doprava směr Rosovice, Buková, Pičín. Přejedete nad dálnicí a za dálnicí zahnete zase doprava mezi pole. Budu se snažit po cestě dát cedulky se šipkou. A mezi poli a loukami pojedete pořád až k penzionu Nový rybník.

 V příloze posílám mapky s červeně vyznačenou trasou a místem setkání. To je křížek

Jinak kdo pojede hromadnou dopravou, je několik možností. Z Prahy jede vlak a několik autobusů na Dobříš. Autobus jede i přímo na Obořiště. Na zastávce vás vyzvednu a dovezu do penzionu. Jenom je nutné mi dát vědět kdo, kdy a kam přijedete.

Ještě vás poprosím, dejte mi co nejdřív vědět, jestli přijedete, abych mohla upřesnit rezervaci restaurace v penzionu. Čím dřív se mi ozvete tím líp.

 Byla bych moc ráda, kdybychom se všichni po roce zase sešli. Těším se na vás všechny

Kačka + Betty + Wyome + Jess

 

Zájemci se hlaste prostřednictvím komentářů a nebo na mail kacka.mandova@seznam.cz

Pokud bude mít někdo zájem o zaslání mapek na mail, ráda zašlu.

mapka 1

mapka 2

mapka 3

16 komentářů u „Jarní kočkosraz“

  1. Hmmm, tak to dopadlo jak to dopadlo – je mi blbě, mám takovou tu „rychlou smrt“ – teplota, rychlé běhání, apatie…. je mi to tak líto, těšila jsem se, že se potkám s lidičkami sobě blízkými…….. tak místo toho tu ležím jak mrtvola a trpím.
    Určitě si to užijete, tak snad jindy.

Napsat komentář