Kočky SOS Hodonín – VI. umísťovací výstava, Brno

Přinášíme opět nové informace z útulku SOS kočky Hodonín. Pokud nemůžete do Brna, jistě můžete alespoň přispět proklikem v akci „Pomáháme s Providentem.“ 

Vážení přátelé, sponzoři a příznivci,

rádi bychom vás informovali, že dne 16.4.2016 pořádáme v Brně už VI. umísťovací výstavu opuštěných koček.
Naše umísťovací výstavy se staly velmi úspěšné – nejen že opuštěné kočky najdou své nové domovy, ale získáváme tak i finanční prostředky pro další opuštěné a týrané kočky. Na výstavě bude pro děti připraveno i oblíbené malování na obličej.
Pokud zrovna nepotřebujete kočičího kamaráda, můžete nás podpořit nákupem v našem charitativním krámku, kde budeme prodávat pelíšky a hračky pro kočky, hrníčky, šperky, malované tenisky, trička a spoustu dalších pěkných věcí, také můžete přinést kočkám něco na zub nebo se přijít s nimi jen pomazlit.

Prosíme, pomozte nám šířit informaci o výstavě po internetu, mezi přátele, můžete si stáhnout z našich stránek propagační letáky a roznést po okolí (do schránek, na veterinu, do zverimexů…), pokud nemáte možnost tisku, rádi vám letáky pošleme poštou. Informace o výstavě a letáky ke stažení najdete zde:
http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/kocici-akce/vi.-umistovaci-vystava-opustenych-kocek.html

Tuto výstavu jsme přihlásili do soutěže „Pomáháme s Providentem“, kde můžeme pro kočky vyhrát až 15 000 Kč! Jde nám o každý hlas. Jde o 15 000 Kč, za které nakoupíme krmivo pro kočky. Podpořte nás a hlasujte prosím zde: http://www.pomahamesprovidentem.cz/souteze/provident/pomahame-s-providentem-rodine-v-dubnu-2016/6-umistovaci-vystava-opustenych-kocek/, děkujeme za Vaši pomoc!

Děkujeme za vaši stálou podporu a těšíme se na viděnou!

Naďa Tomalová, předsedkyně Koček SOS Hodonín

1 komentář u „Kočky SOS Hodonín – VI. umísťovací výstava, Brno“

Napsat komentář