Dvacka za dvacku – pomozme kočkám „z domu hrůzy“

Bohužel ne všechny kočky mají štěstí na své pány, jako mají ty naše. Chtěla bych upozornit na jeden případ, o kterém jsem byla informovaná mailem od předsedkyně sdružení Kočky SOS Hodonín. Kdo můžete postrádat dvacku, pomozte, prosím…Chtěli bychom Vás upozornit na případ týraných koček, který musíme řešit v současné době.
V Miloticích držela psychicky nemocná žena dvacet koček v otřesných podmínkách, zavřené v králíkárně a garáži, bez vody a s minimem jídla. Více se o celém případu dočtete na našich stránkách:
http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/pomahame/milotice—dum-hruzy.html

Kočky jsou nyní už v bezpečí u nás a nejen na jejich podporu byla vyhlášena pro naše kočky akce „Dvacka za dvacku“. Smyslem této unikátní a velmi úspěšné akce je poslat alespoň 20Kč na náš transparentní účet č. 2600773655 / 2010 a bude-li vás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky krásných 20 000 Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,Dar dvacku za dvacku“ nebo použijte variabilní symbol 2020. Více zde, ve Facebookové události Dvacku za dvacku pro Kočky SOS Hodonín. Stránky projektu Dvacku za dvacku.

Děkujeme Vám za vaši pomoc a podporu, moc si vážíme toho, že nám pomáháte pomáhat – bez Vás by to nešlo!

Naďa Tomalová, předsedkyně Koček SOS z.s. v Hodoníně

3 komentáře u „Dvacka za dvacku – pomozme kočkám „z domu hrůzy““

Napsat komentář