Můj život s kotětem 25. díl – Kašlu na to, budu šnek!

2016-01-15 17.15.57
Jsem šnek. Mám ulitu!

A budu, a budu, a budu! Od chvíle, co se doma objevila ta super krabice, nemyslím na nic jiného. Dvounohá sice řekla, že jsem spíš slepej pásovec a obě vzducholodě málem smíchy spadly od stropu na podlahu, ale to mi nevadí. To dám! Budu šnek. Zalezu si do té bezva bílé ulity, kterou tu dvounohá nechala válet. Je zateplená a má i další výhody. Budu ji mít pořád s sebou, takže mě nedostatek místa na spaní nezaskočí. Je to děsně príma, nosit si na zádech vlastní barák. Ti šneci se mají! A já taky, protože jsem šnek.

To je moje krabice! Dvounohá, co to tam dáváš za krám! Beruno, vypadni, to je moje krabice. Já už nechci být šnek, já chci tuhle krabici! Co na tom, že dvounohá sakruje, že nemá kam dát staré espresso. Nevím ani, co to je espresso, ale vím, že chci tuhle krabici! Je úplně nová a neprozkoumaná. V té teď budu bydlet. Beruno, vypadni z tý krabice, ta je jenom moje. Viděl jsem ji první.

No to je toho, ty zrzoune nevychovanej. Nebudu si s tebou ale špinit tlapky. To je pod mou úroveň.

Tak se hned neurážej, ty vzducholodi sibiřská. Beztak ti tu oháňku, co se s ní tak chlubíš, jen vyprali v perwollu. A stejně je lepší bejt šnek. Ležet v krabici může každej blbec, ale šnek, to jsem jenom já.

Aby sis nerozbil čumák vo futra, ty vejtaho, když tady tak lezeš s bílou bednou na hlavě.

Tsssssss, neměj péči! Jůůůů, co to je? Dvounohá, cos to přinesla? To chci, to chytnu, to roztrhám, to sežeru! Já už nechci být šnek! Naval mi to? Jůůůůů, ono to lítá? To je pták? Fakt je to pták? Pchchchch, pusť to, to je moje. Nešahej na to! Nedááááám! Nelino, uhni, překážíš, já lovííím. Jau, kterej blbec tady nechal tu bambuli? Já? Já nejsem žádná bambule! Jo, že já jsem tady nechalu tu bambuli? No jasně, taky je to moje bambule.

2016-01-24 14.49.34
Se mi z toho lovu zježila i ofina.

Ufffff, to byla honička. Dvounohá, to byla bezva hračka, s tou si budeme hrát často, jo? Ale teď už nemůžu, teď už asi budu zase šnek.

Ta modrá mi sluší, co?
Ta modrá mi sluší, co?

Jo ty sis chtěla lehnout? No tak to máš smůlu, teď jsem tady já, a to je moje postel. Asi si budeš muset vlézt do mé ulity, abys měla barák i postel na zádech.

Váš Tomík

10 komentářů u „Můj život s kotětem 25. díl – Kašlu na to, budu šnek!“

Napsat komentář