Pozvánka na umísťovací výstavu

Ve spolupráci s Cat-mania si dovolujeme sdílet pozvánku na umisťovací výstavu koček bez domova, kterou pořádá Kočičí domov Sluníčko.

 

 

9 komentářů u „Pozvánka na umísťovací výstavu“

      1. Ehm… reklama na podobné akce vám nic neříká? Nebo myslíte,že když se to sdílí po celém FB, tak je hřích dát odkaz na tu akci i sem? Není to snad pro dobro koček, aby tam přišlo co nejvíce lidí? Pokud vím, pořádá to Kočičí domov Sluníčko. Koneckonců je to i na té pozvánce. A myslím, že účelem těchto pozvánek je, aby to vidělo co nejvíce lidí. Ne každý má FB. Jako můžeme se točit na slovíčkách, ale tím myslím kočkám dvakrát nepomůžeme.

      2. Milá paní Naděždo, vyjadřuji se k Vašemu dotazu jako administrátorka Catmanie. V naší facebookové skupině podporujeme a propagujeme neziskové organizace, které pečují o opuštěná a týraná zvířata a pomáháme jim se sdílením jejich událostí a akcí. Dne 11.1. 2016 jsem byla kontaktována dobrovolnicí z Kočičího domova Sluníčko, s kterým jsme již v minulosti ne jednou spolupracovali, s žádostí o pomoc s propagací této výstavy. Vzhledem k tomu, že jsme v úzké spolupráci s portálem Veselý kocour, který nám pomáhá sdílet naše akce a rovněž akce, které propagujeme, zvolila autorka tohoto příspěvku slovní spojení ,,ve spolupráci s Catmanií“. Zmíněná dobrovolnice o propagaci na tomto portálu ví a byla jsem ubezpečena o tom, že paní Petrásková je o všem informována a máme její plnou důvěru. Kočičí domov Sluníčko je za toto sdílení velmi vděčný a i já Veselému kocourovi děkuji, že nám pomáhá a tuto výstavu zde sdílel. Čím více lidí o této akci bude vědět, tím větší mají opuštěné kočičky šanci nalézt nové domovy. Nějaké slovíčkaření je v tomto případě naprosto zbytečné, protože to kočičkám jednak nijak nepomůže, jednak to ubírá čas lidem, kteří se snaží pomáhat. S pozdravem Veronika Fejtová.

      3. Važená paní Naděždo, můžete mi sdělit sladké tajemství, proč jste se na náš web vůbec registrovala, navíc ještě s mailem 1skrytaidentita? Přišla jste sem rýt, nebo nám hodláte přinést i něco pozitivního? Tak nějak mi to hodně připomíná jistou dámu z FB, která také v kočičích skupinách jen reje a reje a všude kydá skrytou reklamu tak dlouho, dokud ji ze skupiny nevyhodí. A zrovna s Catmánií má nevyřízené účty. http://veselykocour.cz/wp-content/themes/twentyfourteen-child/images/smiley.png

Napsat komentář