Furt ve střehu!

strejda

Teda kočky a kocóři, tady přestává fšecka sranda! Vod té doby, co se tady producíruje to malý modrý chlupatý, nemá jeden chvilka klidu. Hópe to jak jojo a lítá nadzvukovó rychlosťó a staré usedlé kocórek aby byl furt ve střehu, vodkaď na něho co přilítne.

Jedno pozitívum to ale má – nekrmí se dvakrát za den, ale štyrykrát. Jenže mně je to stejně prd platný, protože to mrně je schopný žrat ze třech misek naráz. No, mrně, to je dost relativní pojem, vono je to skoro stejně velký jak já, akorát to tolik eště neváží. Panička řiká, že je malinkej, jenom hodně chlupatej, ale já vidim, co vidim. Je to vobrovský, věčně hladový éro.

Jak byly ty hice, tak to dycky popoběhlo a pak to funělo jak sentinel, páč to nevědělo, co víme my s Mufkó – že totiž v hicu je nélepči se vůbec nehébat. To se ovšem malymu, roztomilymu, čipernymu koťátku dost těžko vysvětluje, že. Ale aj tak sem si myslel, že to je maximum, co to ze sebe dostane. To sem se ale vošklivě spletl. Se vochladilo a vono to vobživlo eště víc. Toť sem se šel pokojně podivat, jestli néni neco novyho v miskách, když mně to zákeřně ze zálohy hóplo na záda a pré „Strejdo, poď si hrát na hoňku, máš babu!“ U mě teda nepochodil, tak to šel vyzkóšet na Mufku. Ta ho napřed prosyčela, ale když nedal pokoj, tak před ním začala zdrhat, až po bytě lítaly dvě žižlavý čáry. Nakonec vylítla až na vršek šplhadla, vodkaď házela blesky a tvářila se jak deset čertů.

Vona tam v tech véškách vůbec tráví zbytečně moc času a sem zjistil, že jí tam panička dokonce nosí i dlabanec. Pré chudinka malá, aby se v klidu napapla, jako gdyby milostivá nemohla dlabat společně s kocórama, to by jí ubylo. Taklenc ubylo nám, páč vona si včil to svoje zláduje, na nás nezbyde a my se musíme docpávat granulema. A víte, co na to panička? Že pré přesně tak si to představovala!!! Sodoma Komora! Nebo Gomora? Teď nevim, su z teho celé zmatené.

Ale fakt je, že je teď u nás veselo. Chvílema až moc.

 

Belmondo:

belmondo

Hlásím, že se mám dobře, vážím 3,30kg, strejda nezlobí a tetička umí dobře utíkat. A když se jí utíkat nechce, tak tu mám na honění spoustu myšiček, udiček a cvrdlikátek, a mazličů je tady taky dost. Ale sorry, teď nemám čas na nějaký psaní, mám tu novýho papírovýho motýla, kterýho musím prohnat. Tak čau!

 

Mufka:

tetička

No comment…

8 komentářů u „Furt ve střehu!“

Napsat komentář