Dvacka za dvacku – akce na podporu kočičího útulku v Praze 8 – Bohnicích

Dvacku za dvacku je unikátní akce na pomoc opuštěným a týraným zvířatům, ve které může pomoci opravdu každý! V srpnu budeme veškeré úsilí věnovat pomoci pro Opuštěná a léčebná zvířata, o.p.s. (Útulek Bohnice).

Zúčastnit se je velmi jednoduché. Pošlete 20Kč na transparentní účet Opuštěných a léčebných zvířat, o.p.s. č. 2300710898/2010 a bude-li nás alespoň tisíc, získáme pro opuštěné kočičky krásných 20 000 Kč! Do zprávy pro příjemce napište ,,Dar dvacku za dvacku“ nebo použijte variabilní symbol 2020.

Každá dvacetikoruna znamená jednu konzervu. Každá konzerva znamená jednu nakrmenou kočičku. Pojďme ukázat, že máme srdce pro kočky a že dokážeme kousek z něho dát i opuštěným zvířatům, abychom se jim pokusili zajistit lepší budoucnost.

Nemusíte být boháči, abyste mohli pomoci. Každá dvacka se počítá :-)

Útulek Bohnice je spolek, který se v současné době stará o cca 120 kočiček a 4 pejsky. V tomto útulku se můžete setkat převážně se staršími kočičkami, které mají bohužel menší šanci na umístění. Snahou útulku je, aby tyto kočičky strávily svůj podzim a zimu života důstojně, v pohodlí a s maximální péčí. Zároveň se nadále snaží najít těmto kočičkám trvalé, láskyplné rodiny, kde by měly veškerou pozornost jen pro sebe. Kočičky můžete přijít navštívit, pomazlit a případně i adoptovat do areálu Bohnické nemocnice na terapeutickou farmu v Praze 8. Útulek nabízí i možnost virtuální adopce pro ty zájemce, kteří si již nemohou dovolit vzít další kočičku, ale přesto by chtěli pomoci.

Více o aktuálním dění v Útulku Bohnice naleznete zde:

Transparentní účet je k nahlédnutí ZDE:

Poznámka: Poznámka: Nejedná se o veřejnou sbírku. Nejsme právnickou osobou, představujeme pouze skupinu dobrovolníků, kteří se rozhodli pomoci neziskovým organizacím, zabývajícím se péčí o opuštěná a týraná zvířata. Při této akci nevybíráme od účastníků žádné finanční prostředky. Jedná se pouze o propagaci vybraného útulku s cílem podpořit jej a informovat účastníky o možnostech, jak pomoci. Účastníci dobrovolně zasílají své finanční dary na transparentní účet vybraných útulků. Tyto útulky jsou právnickými osobami, které mají ze zákona povinnost vést účetnictví, mají své stanovy a jsou dozorovány příslušnými státními orgány. Všem účastníkům z celého srdce děkujeme! :-)

(Převzato z Facebookové stránky akce.)

1 komentář u „Dvacka za dvacku – akce na podporu kočičího útulku v Praze 8 – Bohnicích“

Napsat komentář